Wulkanizacja i sprzedaż opon

    Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wulkanizacji, naprawy i konserwacji opon, wyważania oraz sezonowego (zarówno w lecie, jak i zimie) przechowywania opon i całych kół samochodów osobowych oraz dostawczych do 3,5 t.

    Dzięki odbytemu profesjonalnemu szkoleniu u jednego z europejskich liderów w dziedzinie obsługi ogumienia - niemieckiej firmie Rema Tip Top - jesteśmy w stanie oferować usługi na europejskim poziomie.

    Powiększyliśmy zakres naszych usług o sprzedaż ogumienia. W ofercie posiadamy nowe i używane, letnie i zimowe opony do samochodów osobowych i dostawczych. Mogą Państwo kupić u nas opony największych światowych producentów, w cenach na każdą kieszeń. Opony sprzedajemy bezpośrednio w naszym warsztacie w Legionowie, przy ulicy Mazowieckiej 9.

    Chcemy być Państwa ekspertem i budować z Państwem partnerskie relacje. Dla nas najważniejsze jest dobro i zadowolenie klienta, ponieważ dopiero relacja zbudowana na wartościach wzajemnego szacunku jest trwała i przynosi wieloletnie korzyści obu stronom.

    Zapraszamy wszystkich, którzy już skorzystali z naszych usług. Podczas pierwszej wizyty w naszym warsztacie i skorzystaniu z oferty serwisu opon, każdy otrzymuje „Kartę Stałego Klienta”, dzięki której można skorzystać z dodatkowych upustów i promocji.