Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej

Oferujemy usługi w zakresie prania tapicerki samochodowej.
Ponieważ tapicerka, jak wszystko w około ulega zabrudeniu, co jakiś czas należy ja uprać.
Prace szczyszczące jesteśmy w stanie przeprowadzić w warsztacie na ul. Mazowieckiej 9, jak również w dowolnie wybranym przez naszego klienta miejscu. Jesteśmy w pełni mobilni.

Proszę nam wierzyć, jazda w świerzo wyczyszczonym samochodzie, w pachnacym wnętrzu wnosi nie zapomniane wrażenia. Przez chwilę będę się Państwo czuli jak w samochodzie który przed chwilą opuscił salon samochodowy. Przy okazji zachecamy do skozystania z serwisu klimatyzacji. Dokładnie sprawdzimy stan instalacji klimatyzacji państwa samochodu i będę ją mogli używać zarówno w lecie, jak i zimie ... Tak, tak to nie pomyłka. Klimatyzacja powinna być używana stale lub przynajmniej nie żadziej niż 1-2 tygodnie. Jest to spowodowane tym iż: - nie używana klimatyzacja sprzyja powstawaniu grzybów (których zapach szczególnie jest wyczuwalny przy pierwszym letnim uruchomieniu dawno nie uzywanej klimatyzacji; - klimatyzacja dobrzez sobie radzi także w jesienne i zimowe dni, gdy szczególnie czesto nie jeden z nas przechodzi piekło walki z ciagle zaparowanymi szybami.

Tak czy inaczej zapraszamy do skorzystania z naszych usług czyszczenia tapicerki samochodowej majacych na celu jazdę napradę lśniacych i bezpiecznym pojazdem.
Oczywiście świadczymy nie tylko usługi w zakresie czyszczenia tapicerki samochodowej, ale także prania tapicerki jako takiej. Przecież tapicerka nie tylko spotykana jest w samochodach ...

Szanowni Państwo, co tu wiele mówić? Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu.